بهترین دکتر جراح لگن در تهران کیست

دکتر مهرداد منصوری جراح لگن و مفصل ران

تقریبا تمام کسانی که مشکلی در ناحیه لگن دارند و بدنبال مشاوره پزشکی یا دریافت مراقبت های درمانی هستند مایلند به دست یک درمانگر یا پزشک خوب درمان شوند. این طبیعت بشر است.

اولین سوالی که در ذهن فرد ایجاد میشود این است که به کدام دکتر مراجعه کنم. چه کسی میتواند بهترین مشاوره را به من بدهد و بهترین درمان را در اختیار من قرار دهد. از خود میپرسد بهترین دکتر یا دکترهای جراح لگن در ایران کدامند.

اگر هم در تهران زندگی میکند یا میخواهد به علت در دسترس بودن امکانات درمانی بهتر به تهران مراجعه کند از خود یا اطرافیانش میپرسد بهترین دکتر جراح لگن در تهران کجاست و چگونه میتوان به وی دسترسی پیدا کرد.

پس باید معیارهای یک پزشک خوب را بدانیم. به واقع سلامتی خود را باید به دست کدام پزشک بسپاریم. من فکر میکنم مهمترین مشخصه های بهترین پزشک عبارتند از

علم کافی

قطعا این مشخصه اولین چیزی است که به ذهن هر کسی میرسد. همه دوست دارند دکترشان باسواد بوده و از آخرین یافته های علم طب در دنیا مطلع باشد. ولی چگونه میتوان این نکته را فهمید.

در علومی مانند پزشکی و بخصوص علوم تخصصی مانند ارتوپدی باید آدم خودش در آن علم وارد باشد تا بفهمد که ایا طرفش باسواد است یا نه و این برای یک بیمار که خودش پزشک نیست اگر غیر ممکن نباشد بسیار مشکل است. یکی از این معیارها میزان نوشته های پزشک است چه بصورت تالیفات چاپ شده و چه بصورت نوشته های آنلاین.

محل تحصیلات آکادمیک پزشک هم میتواند قرینه ای بر میزان سواد او باشد چه از مراکز دانشگاهی معتبرتر افراد معتبرتری خارج میشوند.

قطعا بهترین دکتر جراح لگن در تهران کسی است که علم و سواد کافی در زمینه تخصصی خود داشته باشد.

دلسوزی برای بیماران و قابل اعتماد بودن

قطعا سواد به تنهایی کافی نیست. چه بسیارند افرادی که سواد دارند ولی اهمیت زیادی به بیمارشان نمیدهند. اگر پزشک بهترین علم را هم داشته باشد وقتی از اعمال آن بر بیمارش خودداری کند برای بیمار چه اهمیتی دارد.

البته قدری رفتارشناسی لازم است تا آدم بفهمد دکتر چقدر در گفته هایش دقت دارد و تا چه اندازه میتواند به او اعتماد کند.

مسلما بهترین دکتر های جراح لگن و مفصل ران در ایران کسانی هستند که وقتی بیمارشان را درمان میکنند همان خدماتی را به او میدهند که به فرزند خود میدهند.

سابقه خوب

در هر حرفه ای سابقه و حسن شهرت بسیار مهم است. این را میتوان از بیمارانی که قبلا به پزشک مراجعه کرده اند و از زبان همکاران دیگر متوجه شد. البته همکاران قابل اعتماد.

البته بعضی از پزشکان از سابقه خود استفاده ناصحیح میکنند. بیمار به مطب دکتر معروفی مراجعه میکند تا از خدمات او استفاده کند ولی با پزشک دیگری مواجه میشود که میگوید تحت نظارت پزشک مورد نظر است.

این کار را میتوان به نحوی تجاری یا صنعتی سازی پزشکی نامید که احتمالا فقط به سبب کسب درآمد بیشتر است ولی سطح مراقبت و توجه به بیمار را کاهش میدهد. البته از این پزشکان انتظار میرود در اطاق عمل از این روش تقسیم کار استفاده نکنند.

بهترین دکتر های جراح لگن در تهران مانند هر جای دیگری در ایران را میتوان از روی سابقه کاریشان شناخت ولی البته کار خودشان نه کس دیگر.

دکتر مهرداد منصوری جراح لگن و مفصل ران با سه دهه سابقه جراحی ارتوپدی و انجام هزاران جراحی تعویض مفصل ران و دیگر جراحی های لگن تحصیلات خود را در دانشگاه تهران و زیر نظر برجسته ترین اساتید ارتوپدی طی کرده و دوره های فوق تخصصی را در اروپا و امریکا تحت نظر اساتید شناخته شده در سطح جهان طی کرده است.

تحت نظر ایشان میتوانید مطمئن باشید که بهترین مراقبت ها و بهترین تکنیک های جراحی را دریافت خواهید کرد.

تجربه بالا

در پزشکی و بخصوص در جراحی تجربه بسیار مهم است. قطعا فرق است بین جراحی که تازه فارغ التحصیل شده با جراحی که چند دهه است جراحی های لگن و مفصل ران را انجام میدهد.

جراحی به تعداد زیاد فقط در مراکز بزرگ امکان پذیر است. مراکزی در شهرهای بزرگ که تعداد بیماران زیاد و متنوعی از همه کشور به آنجا مراجعه میکنند.

تعداد زیاد جراحی موجب میشود جراح به تدریج در کار خود متبحر شود. البته نه هر جراحی. در هر شغلی اگر فرد به کار خود و اشتباهات قبلی خود دقت نکند از آن درس نگرفته و آنها را مکررا تکرار میکند.

بهترین دکتر جراح لگن در ایران یا تهران یا هر شهر دیگری قطعا باید سال های سال تجربه کسب کند تا بتواند به بیماران خود بهترین خدمات را ارائه دهد.

فعالیت در مرکز درمانی مجهز و معتبر

قطعا امکانات درمانی و جراحی در بیمارستانی که پزشک کار میکند اهمیت بسیار دارد. موفقیت در رشته های جراحی تخصصی مانند جراحی لگن و مفصل ران نیازمند در دست داشتن بهترین ابزارهای جراحی روز دنیا است. این ابزارها همه ساله در حال تغییر و دگرگونی هستند.

بهترین دکتر های جراح لگن و مفصل ران در تهران و هر جای دیگر ایران را احتمالا باید در بهترین بیمارستان های کشور یافت.